Hakkımızda

Ali Halis İnşaat Hakkında

Ali Halis İnşaat Kimdir ?

2019 yılında inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Adana'da kuruluş olan ALİ HALİS İNŞAAT & GAYRİMENKUL kuruluşundan beri süre gelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme gösteren saygın bir inşaat firmasıdır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerin üzerinde tamamlayarak sektöründe öncü bir inşaat firması olma yolunda emin adımlar atan firmamız personelinin deneyim ve profesyonelliğiyle yüksek kaliteli işler yapmaya devam edecektir.

Profesyonel & Uzman Ekip

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR.

Ali Halis İnşaat'da Sizlere uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda kaliteli ve yenilikçi tasarımlarla teslime kadar müşteri hakkına ve zamanına saygı duyarak sunmak temel ilkemizdir.

Profesyonel & Güvenilir

Adım atılan tüm projelerimizde her zaman profesyonel çalışmalar yapmış ve üstün kalitedeki ürünleri kullanmaya devam etmekteyiz.

Uzman Ekipler

Alanlarında uzman ekip kadromuz ile projelerimizin başından sonuna kadar profesyonel bir ekip kadrosu yönetmektedir.

350

Toplam Proje

1345

Uzman Ekip

15

Başarı Ödülleri

776

Mutlu Müşteri

× Whatsapp